Czy możliwe, że znów mam ropień okołoodbytniczy?

Witam. 3 lata temu miałam wycinany ropien okoloodbytniczy wraz z przetoka. Ostatnio blizna strasznie nabrzmiala pojawił się ból oraz krew na bieliźnie. Po wycieku krwi z blizny ból ustąpił ale co jakiś czas nawraca czy to może być nawrót choroby??

Lek. Wojciech Zygmunt

Jest to możliwe. Polecam konsultację u chirurga ogólnego. Pozdrawiam i życzę zdrowia.