Czy możliwe, żeby tabletka nie została wchłonięta w ciągu 12 godzin?

Witam, wczoraj o 18,00 wzięłam Atoris, potem o 24,00 Dulcobis na wypóznienie / biorę 2 razy w tygodniu/ Dziś rano przy wypróżnieniu zauważyłam całą tabletkę Atorisu w muszli. Czy możliwe żeby tabletka nie została wchłonięta z ciągu 12 godzin? Wydaje się nieprawdopodobne, a jednak. Będę wdzięczna za uspokojenie

Witam. Być może Dulcobis przyspieszył perystaltykę jelit na tyle, że tabletka nie zdążyła wchłonąć się do końca. Taki jednorazowy epizod nie jest jednak powodem do niepokoju.