Czy możliwy był zanik kości zębowej?

Mam pytanie, jestem w trakcie robienia implantu na gornej dwojce, lekarz dentysta wyrwal mi zeba i wkrecil srube tytanowa na jednej wizycie, doliczajac mi do rachunku "augmentacje", cena 1500zl (!). Zab byl zlamany i z mala poduszka torbieli przy korzeniu, czy mogl nastapic az taki zanik kosci ktory by ta augmentacje usprawiedliwial ? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Bez oceny RTG porada jest niemożliwa.Każdy etap leczenia w tym wizyta kontrowersyjna powinna być omówiona z Panią.Bez zgody lekarz nie powinien nic robić.