Czy możliwy jest brak akcji serca u płodu?

Witam wczoraj miałam drugie USG i jest zarodek którego tydzień wcześniej nie było. Ale pani ginekolog powiedziała że nie ma akcji serca. Prowadziła wcześniej prywatnie dwie moje ciąże i było wszystko ok. Ale czy tym razem może to być pomyłka. I mam iść do szpitala na łyżeczkowanie. Proszę o pomoc nie wiem co robić

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa ponownie.