Czy możliwy jest brak ciąży przy podwyższonym b-HCG?

Kasia lat 24 Witam, Mam pewien problem zrobiłam aż 6 testów ciazowych i wszystkie wskazyaly wynik pozytwny, zrobiłam też badanie beta hcg wynosiło 523 po 48h znów powtórzyłam badanie wynik prawie 700. Poszłam do ginekologa brak ciąży, stwierdziłam że może się pomylił poszłam do drugiego to samo co mi moze się dziać czy to ciąż a czy coś innego pomocy!

Lek. Tomasz Budlewski

uznaję się że przy poziomie beta hcg około 1000 można zobrazować ciążę w usg . proponuję powtórzyć badanie i koniecznie udać się do lekarza ginekologa ponownie.