Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy możliwy jest brak dopływu krwi do mózgu?

Witam. Od jakiegoś czasu mam takie uczucie jakby krew nie dopływala mi do głowy. Po większym wysiłku kręci mi się w głowie i mam Mroczki prze doczami jakbym miała zemdlec. Dosyć szybko się męczę. Do tego pojawiły się od ok. pół roku samoistnie drgania mięśni w spoczynku max kilkuminutowe i bóle stawów . Mam stwierdzoną torbiel szyszynki 10 mm, skolioze lewo stroną kręgosłupa, malą/składową niedomykalnosc zastawki trójdzielnej i płucnej oraz łagodną arytmie. Nie lecze się na nic. Morfologia w porządku, tsh, badanie moczu też. Czy takie objawy mogą świadczyć o jakimś niedokrwieniu? Czy możliwe że w wieku 21 lat naczynia były by nie drożne? Czy raczej inan jest tego przyczyna?
KOBIETA, 21 LAT 8 miesięcy temu

Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

Celowe jest badanie EEG, oznacznie poziomu witaminy D3-OH w surowicy krwi , można wykonać badanie metodą Dopplera tetnic doczaszkowych

Doświadczony neurolog i neurochirurg.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy