Czy możliwy jest nawrót padaczki?

Witam. 3 lata temu pożegnałam się z padaczką. Nie biorę leków,wyniki były dobre. Miałam 1 typowy atak w życiu z utrata przytomności. Jeśli atakami są również typowe "zawieszenia się" to pewnie było ich wiele. Od jakiś 2 lat cierpię na przewlekle bóle głowy, boli miesiąc potem spokój. Nie są to silne bóle jednak z dziwnym uczuciem nieobecności... zdarzyło mi się zasłabnąć. Dosłownie pół sekundy, czarno przed oczami. Nie zdążyłam upaść tylko się zachwiać. Czy możliwe że padaczka wróciła?

Witam!
Proszę zrobić EEG standard i ew. EEG po prowokacji wymuszoną bezsennością. Tzw. "zawieszanie się" należy różnicować z padaczką "małą", konieczna jest diagnostyka różnicowa, ale może okazać się, że aktualnie są tylko zaburzenia nerwicowe!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.