Czy możliwy jest niedosłuch u 3- miesięcznego dziecka?

Witam moja 3msc córka miała badanie słuchu bera i wyszedl głęboki niedosłuch dodam że córka urodziła się z zapaleniem płuc gdzie dostawała gentomecyne. Reaguje na dźwięki podczas zasypiania jak coś powiem to się zbudzą jak kaszlne kichne itp podczas tego badania mała ciągle się przebudziła ssała smoczek .czy to możliwe żeby przy głębokim nie dosluchu słyszała jak zasypia? Czy może źle badanie wyszło? Proszę o odpowiedź i z góry dziekuje

Gentamycyna uszkadza słuch! Stosujemy ją wyjątkowo i w ciężkich, uzasadnionych posiewem i antybiogramem zakażeniach mózgu i opon mózgowo rdzeniowych. Ponów to badanie słuchu.