Czy możliwy jest nowotwór u 63-latki?
czy guz w opisie tomografii wielkosci 5,5 cm,a masa guzowata tej samej wielkosci w opisie rezonasu musi byc zawsze nowotworem?Z bronchoskopii wynik-nowotworu nie potwierdza,biopsja rowniez.4 lata temu stwierdzono u mnie mykobakterioze,10 dni leczona bylam antybiotykiem,czytajac teraz wiem,ze leczenie tej choroby trwa.w zwiazku z powyzszym mam pytanie,czy te obrazy z tomografii irezonansu moga odnosic sie do tej choroby?

KOBIETA, 63 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania
Badania obrazowe mogą jedynie nasuwać podejrzenie nowotworu. Do rozpoznania konieczne jest badanie histo-patologiczne. Sugeruję jednak dokładnie omówić swoje wyniki z lekarzem prowadzącym.