Czy możliwy jest powrót do gier zespołowych po urazie rzepki?

Czy przy urazowym nawrotowym zwichaniu rzepki jest w ogóle jakas szansa na powrót do gier zespołowych i uprawiania sportu? Miałem arstroskopie kolana w wieku ok. 15- 16 lat. Wykonano uwolnienie boczne rzepki. wiem ze jest możliwość rekonstrukcji calej rzepki - dokladnie wiezadla. Czy taki zabieg pozwoliłby mi powrócić spokojnie do amatorskiego uprawiana sportu w pani sił? Teraz za kazdym razem jakies zle nastapniecie skończyć sie może zwichnieciem kolana..dlatego aktualnie nie uprawiam sportu..

Najlepiej na świeżo skonsultować się z ortopedą, myślę że zabieg będzie konieczny, aby mógł Pan wrócić do sportu w pełni. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.