Czy możliwy jest rak jądra u 24-latka?

Dzień dobry. U mojego narzeczonego pojawił się problem. Otóż jedno jądro zrobiło się znacznie większe. Poszedł do urologa, który stwierdził że nic się nie dzieje ale na wszelki wypadek zlecil wykonanie usg. Po usg pani doktor powiedziała aby natychmiast udać się do lekarza na zabieg wycięcia jądra ponieważ wykryła guz jeden zajmujący całe jądro i dwa mniejsze na kilka mm. Czy mamy się martwić że może to być rak czy wykryte guzki na USG to może być coś całkiem innego mniej groźnego ???? Narzeczony po konsultacji z jeszcze innym lekarzem został zapisany na tomografię (dopiero przed nami) a lekarz powiedział że ogólnie to nie jest dobrze. Ale nikt nie mówi co to znaczy. Czy może się okazać że to coś całkiem innego? Czy po tym już wiadomo że to nowotwór i nastawiać się na długotrwałe leczenie ? :( Przybliżę może opis badania słowo w słowo: ,, Jądro prawe wlk prawidłowej 43x16mm normoechogenne bez zmian ogniskowych, o zachowaym Color Doopler. Jądro lewe większe wlk 44x21mm, większą jego część (przednio-górną) zajmuje niejednorodny guz hipoechogenny wlk 35x18 mm, w cz. dolnej jądra mniejsze ogniska hipoechogenne wlk do 4mm. Najądrza wlk prawidłowej. Wokół jąder fizjologiczna ilość płynu'' Martwi mnie jeszcze to stwierdzenie ,,hipochogenne'' (co to oznacza) i wielkość guza 35x18mm - to prawie całe jądro! Czy może to być nowotwór już w zaawansowanym stadium czy to nie ma znaczenia ? Wizualnie jądro nie jest znacznie większe. Szukając infomacji w internecie natykam się tylko na stwierdzenie ''hypoechogenne'' . Wiem jaka jest różnica (zdolnośc odbijania fal), ale jakie ma to przełożenie na naszą sytuację ? Lepszą czy gorszą?

Proszę Pani,
nikt rozsądny po tym badaniu nie powie że to na pewno rak jądra, określenie hipoechogeny oznacza, że ten guz w usg jest ciemniejszy" "rzadszy" w sensie gęstości tkanek od reszty jądra, które w usg ma echogeniczność wyższą od tego guza, ale to nie rozstrzyga jednoznacznie o rozpoznaniu. Robię badania usg od 30 lat i wtej sytuacji należy "mocno" myśleć o podejrzeniu nowotworu. Najlepiej wykonać badania biochemiczne bo wynik będzie szybciej niżTK. Chodzi mi o alfafetoproteinę, beta-hcg i ldh. Jeżeli wynik będzie zły to neleży natychmiast usunąć jądro.
Pozdrawiam WK