Czy możliwy jest samoistny zanik guzków tarczycy?

Dobry wieczór Od 30 kilku lat leczę się na tarczyce- nadczynność kilkanaście lat potem przerwa doktor stwierdza wyniki w normie ,potem niedoczynność nieokreślona wyskie tsh Dziś robiłam usg guzki podobnoo zniknęły jest to możliwe? Ostatnie tsh w granicach normy chociaż wiem że w leczeniu nie moż przekroczyć 3 jedn Wizytę mam16 X Proszę o odp Bardzo mi zależy Pozdrawiam

Jest to możliwe, guzki mogą się pojawiać i znikać. Tak jak i zmienny może byc poziom TSH. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.