Czy możliwy jest wzrost markera NSE bez przyczyny nowotworowej?

Witam czy możliwy jest wzrost markeru NSE bez przyczyny nowotworowej? Syn 7 miesiecy ma krwiak nadnercza stwierdzony tuz po urodzeniu(trudny poród) krwiak na początku mial 4 na 5 cm teraz ma ok 1.5cm na 1cm.ma wykonywane co jakis czas usg kontrolne i markery w tym nse ktore ma rozne watosci. Na poczatku bylo 120 gdzie norma do 16 potem spadlo do 15 teraz jest ponad 30. Lekarz nic nie mówi. Twierdzi ze to nadnercze może mieć tak specyficzne wydzielanie tego markera. Dla mnie to trochę za mało. Boję się że możemy cos przeoczyc i nie zareagowac w porę

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli coś Panią niepokoi Propknuje udac się do pediatry i Ew aby stwierdził
Czy są Wskazania do konsultacji hematologa/onkologa dziecięcego