Czy możliwy jest wzwód u 6-latka?

Mam syna w wieku 6 lat. Dziś jak wstał rano to siusiak mu stał i mówił że coś by mi powiedział ale się boi i w końcu przełamał się i powiedział, że jak widzi panie w teledysku które są w majtkach i staniku i są piękne to też mu tak się dzieje... Ciężko mi wytłumaczyć mu dlaczego tak jest, a on nie chce by tak się działo i wciąż go ręką "spuszcza" w dół bo go to krępuje... Tylko mu powiedziałam, że dziękuje, że mi ufa i powiedział mi o tym i że to nie jest nic złego, ale żeby z t

Podobno u chłopców tak się dzieje czasem. Może trzeba pilnować co dziecko ogląda a synkowi powiedzieć że to normalne żeby nie stresował się. Niech wtedy zacznie biegać skakać itp żeby na tym się nie skupiał.