Czy możliwy jest zabieg, który stworzy bliznę podobną np. do oparzenia?

dzień dobry. Na ręce posiadam wiele blizn po autoagresji. Obecnie jestem po 2 zabiegu laserem. Wiem że efekty będą nie zadawalajace. W jednym miejscu powstała blizna po zabiegu, która zasłania blizny po samookaleczeniu.. Czy możliwy jest zabieg który by stworzył bliznę podobna np do oparzenia? chodzi o to aby pozbyć się stygmatyzacji związanej z samookaleczeniem.

2 zabiegi to za mało, aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty estetyczne. Po zabiegu możliwe są przejściowe przebarwienia. Swoje wątpliwości należy przedyskutować z lekarzem, który wykonał zabieg.