Czy można brać razem Gynazol i luteinę w ciąży?

Mam32 lata i jestem w 17 tyg ciąży biore luteine 2x100 dopochwowo.Dzis lekarz przepisal mi gynazol.Czy jedno z drugim nie koliduje?.Gynazol dziala przez kilka dni a luteine mam brac 2xdz.Dodam ze luteine musze brac do konca ciazy.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie stwierdzono interakcji między podanymi lekami. Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego