Czy można być szczęśliwym po zdradzie żony?

Witam czy po zdradzie żony można być szczęśliwym jeszcze razem :( nie uprawiala sexu ale calowala sie i dotykala po % na integracji :( chce wszystko naprawić przeprasza modli się była u spowiedzi

Dzień dobry!

Każda para i każda historia jest inna. Zdrada jednego z małżonków jest częstą przyczyną pojawienia się na terapii partnerskiej. W toku psychoterapii część par stwierdza, że wybaczenie zdrady i powrót do wspólnego życia przekracza ich możliwości, nie jest możliwe. Równie wiele par przepracowuje jednak ten problem, wzajemnie wyjaśnia sobie jego przyczyny i funkcje, wspólnie naprawia sytuację, dochodzi do wybaczenia, pojednania - jest możliwy powrót do wspólnego życia, małżeństwo uznaje się za dobre, szczęśliwe.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza