Czy można być uzależnionym od pepsi/coca coli?

Czy można być uzależnionym od pepsi/coca coli? Ciągle myślę o niej, tylko ją piję całe dnie, przez wiele lat, choć mam problem ze zgagą, boli mnie od niej żołądek, z zębami i wypadaniem włosów. Nie potrafię pić nic innego, płaczę kiedy myślę, że nie mogę pić coli. Nie zniosę picia czegoś w zamian.

Witam serdecznie,

uzależniony jest ten, kto nie może przerwać zażywania danej substancji bez objawów odstawienia. Myślę , że chodzi jednak raczej o uzależnienie od kofeiny niż od coli jako takiej. Tego typu uzależnienia można pozbyć się przy pomocy hipnoterapii.
Zapraszam i pozdrawiam Krzysztof Dudzinski

tak.oprocz strony psychicznej swiadczy to tez o pasozytach, ktore chca jesc.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza