Czy można całkowicie wyleczyć alkoholowe stłuszczenie wątroby?

Czy można całkowicie wyleczyć Alkoholowe stłuszczenie wątroby? Jeśli tak to jaką dietę należy stosować i jakie leki lub zioła należy spożywać i czy można brać jednocześnie zioła i tabletki i czy to nie zaszkodzi i jaką .aktywność fizyczną trzeba uprawiać żeby to wyleczyć.? Magda

- tak, można
Jeśli tak to jaką dietę należy stosować?
- dietę typu wątrobowego, można ją znaleźć bez problemu w internecie
i jakie leki lub zioła należy spożywać?
- leki i zioła wspomagające funkcję komórek wątrobowych, jest ich wiele i bezproblemu można je nabyć w aptece bez recepty, farmaceuta na pewno doradzi
i czy można brać jednocześnie zioła i tabletki?
- tak, można
i czy to nie zaszkodz?
- w dawkach zalecanych na pewno nie
i jaką aktywność fizyczną trzeba uprawiać żeby to wyleczyć.?
- każdy rodzaj aktywności fizycznej w takim wypadku jest zalecany