Czy można coś zrobić z opadającym wałkiem skóry u osoby po usunięciu macicy?

W maju 2017 miałam usuniętą macicę z przydatkami ( cięcie poprzeczne powłok brzusznych) - wadliwy gen BRC A1 do dnia dzisiejszego borykam się z kilkoma odczuciami - wypadające włosy, huśtawki nastroju, uderzenia gorąca, wzrost wagi ciała, brak czucia nad i pod szwem, opadający bez czucia wałek skórny nad całym szwem czy można coś na to poradzić ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna diagnostyka ginekologiczno-endokrynologiczna, proszę zgłosić się do ginekologa.