Czy można ćwiczyć po pojawieniu się przepukliny nad pępkiem?

Witam. Wyskoczyła mi przepuchlina nad pepkiem, prawie nie widoczna ale czuć ręką. Nie boli. Prawdopodobnie od siłowni bo dzień wcześniej wykonywałem ciężkie przysiady. Czekam na zdjęcie i skierowanie do chirurga... Czy mogę przez ten czas ćwiczyć? Co mnie czeka? Jakie leczenie i zabiegi i czy długo się wraca do zdrowia?

Lek. Tomasz Budlewski

Dalsze ćwiczenia mogą pogłębić przepuklinę co może grozić powikłaniami i stanem zagrożenia życia proszę zgłosić SIe do lekarza prowadzącego diagnostyke