Czy można czekać z konizacją szyjki macicy?

dziekuje za odpowiedź, zlamanie kosci piszczelowej, przyjmuje tylko zastrzyki lrzeciwzakrzepowe fraxiparine. Niestety każdy szpital odmawia wykonania konizacji szyjki mam czekac aż zdejme gips, tylko obawiam się że lrzez 2 miesiace wynik z CIN II może przeobrazic w CIN III czy cos gorzej, jestem w gruoie wysokiego ryzyka (wirus HPV)...

Lek. Michał Lenard

Przez 2 miesiące jest bardzo małe prawdopodobieństwo, aby stan szyjki macicy istotnie się pogorszył. Należy zastosować się do zaleceń lekarskich i zgłosić na konizację po zdjęciu opatrunku gipsowego. Pozdrawiam!