Czy można dokładnie określić dzień w którym doszło do zapłodnienia?

Witam,
mam pytanie dotyczące dnia zapłodnienia. Ostatnią miesiączkę miałam 23.07, test ciążowy robiony 14.08 jeszcze nic nie wykrył. 24.08 robiony był kolejny test, który tym razem okazał się pozytywny. Tego samego dnia robione było badanie Beta HCG i jej wynik 490,7. Kolejne USG robione było 09.09 i widoczny był już zarodek mający 1,01 cm.
Termin porodu spodziewany jest na koniec kwietnia (28-30). Którego dnia jest najbardziej prawdopodobne, że doszło do zapłodnienia?

Dzień dobry!

Najbardziej dokładny dzień zapłodnienia można określić według USG które będzie zrobione pomiędzy 11 a 13 tygodniem ciąży. Wtedy błąd pomiaru jest najmniejszy i wynosi plus minus 3 dni.

Z poważaniem