Czy można dokonać korekty palców u stóp?

Witam chciałbym prosić o poradę.Mianowicie w skrócie moja prawa stopa jest to "rodzaj" raczej egipski bądź rzymski trudno powiedzieć.A lewa to rodzaj grecki gdyż zdecydowanie mój drugi palec jest większy dosyć sporo od "palucha".O co mi chodzi ? Mianowicie denerwuje mnie moja lewa stopa w butach wiem że to pewnie but już mały albo źle dobrany ale dlaczego moja lewa stopa jest inna od prawej jeżeli powinny być raczej takie same bądź zbliżone ? Można jakoś go skrócić ? Proszę o odp. na pytania !

Aleksander Ropielewski

Bez oceny stopy i dokładnego zrozumienia problemu nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Często jedna stopa jest większa od drugiej lub różni się nieznacznie budową.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.