Czy można jednoczasowo stosować Clotrimazolum, Flucofast i Furaginum?

Witam. Od dnia 4.02 przyjmuje clotrimazolum gsk po jednej tabletce rano i wieczorem dodatkowo używam maści tej samej nazwy, przez 7dni co wieczór mam brać też flucofast po jednej tabletce. Czy FURAGINUM ADAMED moze wpłynąć źle na wyżej wymienione leki i mogą one nie działać tak jak powinny? Proszę o poradę ponieważ wizytę u lekarza mam za kilkanascie dni a każde oddawanie moczu strasznie boli

Witaminy w ciąży

Proszę stosować zalecone leki zgodnie ze schematem dawkowania podanym przez lekarza.
Ból jest następstwem infekcji, a nie podawanymi lekami.
proszę też pamiętać o piciu dużej ilości płynów