Czy można jednocześnie pić melisę, gdy zażywa się lek nasenny z grupy benzodiazepin?

Czy mogę stosować jednocześnie lek nasenny z grupy benzodiazepin i melisę?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,

Leki nasenne z grupy benzodiazepin nie powinny być stosowane łącznie z lekami w formie nalewek i wyciągów zawierających alkohol. W trakcie stosowania leków nasennych można jedynie pić napary w postaci herbaty ziołowej. Melisa ma pewne działanie moczopędne, co może niekorzystnie wpływać na jakość snu.