Czy można jednocześnie stosować leki następujące Propranolol, Sertlalina i Sulpiryd?

czy można jednocześnie stosować leki następujące propranolol,sertlalina,i sulpiryd czy któreś z tych leków nie wchodzą ze sobą w interakcje będe wdzięczny za szybkie i wszystkie udzielone odpowiedzi z góry dziękuje i pozdrawiam.

Szanowny Panie.
Jeśli takie zestawienie leków zalecił Pana lekarz prowadzący psychiatra to może Pan je śmiało stosować.