Czy można jednocześnie stosować Nabuton i serotoninę?

Czy można brać serotoninę i Nabuton VP jednocześnie? Witam. Od dłuszego czasu biorę setaloft 100 mg dziennie. mam też problem z kolanem i poszedłem do ortopedy, a ten zapisał mi Nabuton VP 500 mg. Wstydzę sie przyznawać do brania serotoniny, ale uważnie czytam ulotki i wynika że może być problem. Czy są leki osłonowe na ten problem? Do psychiatry de dopiero pod koniec stycznia/ Proszę o odpowiedź. Dziękuje i Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

takie połączenie zwiększa ryzyko wystąpienia krwawień z górnego odcinka przewodu pokarmowego, może zastosować inne leki lub także przy wskazaniach dodatkowo właczyć np inhibitory pompy protonowej.