Czy można jeść barszcz biały lub czerwony przy refluksie?

Witam czy przy refluksie można jeść barszcz biały z ziemniakami lub sam np z chlebem albo barszcz czerwony ??

Dzień dobry,
Barszcz biały i czerwony mogą nie być tolerowane ze względu na zawartość kwasu. Jeśli bardzo Pani zależy na tych zupach proszę przygotować zupy na wywarach warzywnych, z bardzo małą ilością kwasu.
Pozdrawiam Maja Czerwińska-Rogowska dietetyk kliniczny Gryfice