Czy można jeść ciastka przy refluksie?

Witam czy przy refluksie można jeść ciastka maślane (np łakotki lub "kruche domowe"), serki np Danio Waniliowe lub Danonki ?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie jest to na pewno produkt zalecany przy refluksie, ale sama może Pani zauważyć, jak się czuje po zjedzeniu ciastka, czy objawy się nasilają. Raz na jakiś czas nie powinno to zaszkodzić.