Czy można kontynuować depilację metodą IPL przyjmując Neurotop?

Czy mogę kontynuować depilację ipl rf, gdyż od 2 miesięcy biorę Neurotop (substancja czynna karbamazepina),, jak dotąd nie wystąpiły żadne reakcje uczuleniowe, choć nie wiem czy ta substancja nie uczula, gdyż wcześniej nie brałam tego leku?

Dzień dobry, z uwagi iż lek nie wykazuje działania światłouczulającego, nie powinien stanowić przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.