Czy można korzystać z parku rozrywki po wstrząsie mózgu?

Witam, około rok temu miałam wstrząs mózgu pierwszego stopnia. Nie doszło nawet do utraty przytomności, po prostu bardzo mocny upadek z roweru, dezorientacja, problemy z równowagą itd. Mam pytanie czy mogę korzystać z atrakcji w parku rozrywki takich jak rollercoster czy grozi to kolejnym urazem? Pozdrawiam

Witam! Uraz sprzed roku bez powikłań nie jest przeciwwskazaniem do korzystania z parku rozrywki z wyjątkiem zabaw ekstremalnych typu skoku spadochronowego lub na linie. Powodzenia W. Ł.