Czy można kupić prezerwatywy bez środka plemnikobójczego?

czy można kupić prezwerwatywy bez środku nawilżająco plemnikobójczego ( zakładam że chodzi o nonoksylon) w sensie żeby był jakiś inny w środku składnik chemiczny zamiast powyżej wymienionego

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe, choć ze względu na charakter naszego forum nie mam możliwość podać konkretnej nazwy. Proszę skorzystać z porady farmaceuty.