Czy można łączyć Beto zk 25 z Bromergonem?

Czy można łączyć beto zk 25 z bromergon em.? Biorę jedna tabletkę beto że względu na podwyższone bicie serca a lekarz przepisał mi bromergon pół tabletki rano i pół wieczorem że względu na podwyższona prolaktyne. Czy nie koliduje to ze sobą?

Lek. Paweł Szadkowski

W charakterystyce produktu leczniczego opisywane jest jedynie możliwe nasilenie działania leków przeciwnadciśnieniowych (do ktorych należyteż Beto ZK) przy stosowaniu bromokryptyny. Sugeruję kontrolować ciśnienie tętnicze i pozostawać pod opieką lekarza prowadzącego.