Czy można łączyć Groprinosin z Paracetamolem?

Czy można łączyć groprinosin z paracetamolem? Bo biorę groprinosin 3 razy dziennie po dwie tabletki. A gorączka się utrzymuje około 38-39 stopni. Nie chce przesadzić. Bo wzięłam już 6 tabletek groprinosinu co 8 godzin i dwie tabletki paracetamolu. Ale czuje ze mam obciążony zoladek. Niestety musza jakoś zbić ta gorączkę. Dodam ze wczoraj byłam u lekarza i mam grypę, ale nie wiem ile mogę tego paracetamolu:(

Lek. Paweł Szadkowski

Te dwa leki nie powinny wywoływać interakcji. Myślę, że przy takiej gorączce istotniejsze jest jej leczenie. Paracetamolu może Pani przyjmować po 500mg co 3h. Proszę starać się nie przekraczać 4g na dobę, a najlepiej 3g.