Czy można łączyć kawitację z oksybrazją?

Witam, czy można łączyć peeling kawitacyjny z oksybrazją. Pewna Pani kosmetolog zaproponowała mi 2 te zabiegi w raz, na jednej wizycie. Zastanawiam się czy tak można. Mam mieszaną, problematyczną, a przy tym wrażliwa cere.

Dzień dobry,

Oba zabiegi są zabiegami oczyszczającym, więc można jest stosować naprzemiennie. W mojej ocenie nie widzę jednak sensu, aby podczas jednej wizyty wykonać 2 zabiegi o dość podobnym działaniu.

Pozdrawiam serdecznie.