Czy można łączyć leki hydroksyzynę, oropram i xanax?

Witam, mam nerwicę lękową i biorę hydroksyzynę, oropram i xanax i jeszcze beto 50 zk. czy można łączyć ze sobą te wszystkie leki? Jaki powinien być odstęp czasowy między xanaxem, oropramem a hydroksyzyną? Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję

Dzień dobry.

Wszystkie wymienione przez Panią leki są dostępne wyłącznie na receptę. W związku z tym lekarz prowadzący powinien poinformować Panią o dawkowani, interakcjach i godzinach/porach przyjmowania leków.
Proszę ustalić to z lekarzem przepisującym powyższe leki.

Dariusz Pysz-Waberski

Witam!
Pytanie po co łączyć ze sobą leki o działaniu wręcz identycznym. Zawsze staramy się dążyć do jak najmniejszej ilości stosowanych jednocześnie leków. Ponadto niektórych leków nie wolno stosować przewlekle!!! Nerwicę należy leczyć psychoterapią z ew. wspomaganiem lekami grupy SSRI!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.