Czy można łączyć Lokren i Agen?

Dobry wieczór, moja babcia 95 lat choruje na nadciśnienie. Ostatnio lekarz kardiolog przepisał jej dwa leki do stosowania rano 1 tab Lokren 20 a wieczorem 1 tab Agen 5. Zauważyłem że po takiej kombinacji dziwnie się zachowuje tzn jest nadpobudliwa, cierpi na bezsenność. Moje pytanie czy te dwa leki nie mają działania przeciwstawnego do siebie?

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie były przed lekami i jakie obecnie są wartości ciśnienia tętniczego, konieczna wizyta u lekarza rodzinnego.