Czy można lecieć samolotem podczas 12. tygodnia ciąży?

Witam. Jutro mam lot w 12 tyg i 5dni.Tydzien przed wylotem miałam ocene szyjki macicy nadal zamknieta. Usg mialam takze wyszło ok.czwartek mialam kolejne usg prenatalne plus wyniki krwii tez wyszło pozytywnie. 2x pytalam sie mojego ginekologa gdy moge leciec, wyrazil zgode.moja midwife ( polozna) pozwolila mi leciec pomiedzy 12 a 28 tyg. Ginekolog zaznaczył ze zmiany cisnienia przy starcie i ladowaniu przy prawidlowej szyjce macicy niczym nie groza , to prawda? Czy juz nie powinnam miec obaw?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami osób które Panią badał y. Bez badania nie można nic powiedzieć.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Jeśli Pani ginekolog nie widzi przeciwwskazań- proszę się nie obawiać.

z poważaniem
Michał Kurek