Czy można leczyć ortodontycznie niedorozwój żuchwy?

Szybko jest możliwość leczenia ortodontycznego jednostronnego niedorozwoju żuchwy( chodzi o to że lewy łuk zębowy jest spłaszczony razem z całą gałęzią żuchwy tworząc asymetrię twarzy w jej dolnej części)?

Podejrzewam że opisane przez Panią spłaszczenie zostało spowodowane wadą postawy i zgryzu a w konsekwencji przewlekłego napięcia mięśnia żwacza. Konieczne jest kompleksowe leczenie chirodontyczne wszystkich elementów. Pozdrawiam