Czy można łykać pestki moreli przy stosowaniu Escipram?

Witam. Od roku za porada lekarza homeopaty łykam dziennie ok 2-3 pestki z moreli. Teraz będę zaczynała brać lek escipram ( brałam go już kiedyś z powodu depresji) i moje pytanie brzmi czy mogę łykac pestki jednocześnie biorąc ten lek? Czy są jakieś przeciwwskazania?

Zdecydowanie zachęcam do rozmowy na ten temat z lekarzem, który przepisał Pani lek. Czy lek przepisał lekarz psychiatra? Jeżeli nie, to koniecznie,zanim zacznie Pani go brać, proszę o wizytę u psychiatry!!

Witam,

nie ma żadnych przeciwwskazań do zażywania escitalopramu oraz pestek moreli. Przy zażywaniu leków przeciwdepresyjnych należy unikać jedynie preparatów zawierajacych dziurawiec.

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl