Czy można mieć zaufanie do psychologa?

dzien dobry czy mozna miec zaufanie do psychologa ktory bierze sobie urlop kiedy chce jako pacjent juz m i sie 2 razy zdarzylo ze moja wizyta bylo odwołana bo pani magister przychodzi do rejestracji i mowi ze w takie i takie dni jej nie bedzie nie moze pacjent wiedziec np na 2 miesiace wczesniej ze pani psycholog planuje wolne zeby ustalic swoje wizyty tak zeby nie bylo zlosci rozczarowan ktos dzwoni do mnie dzien przed wizyta ze wizyta jest odowłana irytuje mnie to nie wiem czy wspolparacowac dalej z takim psychologiem pracownik w tym psycholog powinien najpierw pracodwacy sie spytac czy moze wziasc urlop a nie stawiac go przed faktem dokonanym takie olewnie pacjenta tak to czuje psycholog swiadomie bierze wolne a pacjentow nie ma gdzie zapisac

Dzień dobry, warto o tym porozmawiać ze swoim psychologiem, że czuje Pani złość i czuje się Pani zaniedbywana. Niestety nie jesteśmy wstanie zaplanować zawsze urlopu szczególnie kiedy nie jest on w celach wypoczynkowych. Psycholog również czasami może mieć taką sytuacje życiową, że nie ma wyboru. Zapewne nie robi tego umyślnie. Jednak wydaje mi się ze omówienie tej kwestii z nim bardzo pomoże i pozytywnie wpłynie na relacje terapeutyczną.
Pozdrawiam A. Pacia