Czy można na tych zmianach zrobić tatuaż?

Witam! Mam pytanie dotycząc zmian skórnych po przebytym rumieniu guzowatym. Miałam go 3 lata temu jednak wciąż pozostały ślady w miejscach gdzie były guzki. Wyglądają jak siniaki. Zastanawiam się czy jest szansa, że jeszcze znikną albo czy ewentualnie można je jakoś usunąć? Nogi wyglądają jak posiniaczone... Drugie pytanie dotyczy tego czy można na tych zmianach zrobić tatuaż? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam!

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna konsultacja dermatologa i Ew wtedy decyzja co do tatuażu