Czy można nauczyć się widzenia przestrzennego?

Nie mam zdolności widzenia przestrzennego, noszę okulary korekcyjne, w których widzę prawidłowo (1,0 OP i 0,7 OL) Czy można się "nauczyć" takiego widzenia i czy taka wada dyskwalifikuje mnie jako kierowcę?

Witam.
Nie ma możliwości nauczenia widzenia stereoskopowego. Brak takiego widzenia dyskwalifikuje kandydatów na kierowców kat. A , C , D, E.
Pozdrawiam