Czy można obniżyć libido?

Witam! Czy można jakimś sposobem zmneijszyć libido ? Cięgle chce mi się seksu 24 h na dobę, nic już nie pomaga, męczę swoją partnerkę ciągle o seks, masturbuję sie i nic

Dzień dobry!

W pierwszej kolejności należy osobiście skonsultować się z lekarzem seksuologiem, aby określić, co jest przyczyną, podstawą dużego/ nadmiernego libido. Może być to stan chorobowy o charakterze organicznym, psychologicznym lub mieszanym. W zależności od tej diagnozy możliwy jest wybór właściwej drogi postępowania, np. leczenia farmakologicznego, psychoterapii itp.

Pozdrawiam!