Czy można odstawić leki na nadciśnienie, jeśli są za silne?

mam skaczace cisnienie,przepisano mi leki na obnizenie cisnienia,teraz mam za niskie,jestem ciagle zmeczona,czy zrezygnowac z tych lekow???
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Każda modyfikacja leczenia nadciśnienia tętniczego powinna zostać skonsultowana z lekarzem prowadzącym.
Nagłe odstawienie leków może doprowadzić do niekontrolowanych skoków ciśnienia i związanych z nimi powikłań.