Czy można odtworzyć naderwane mięśnie?

Witam Rok temu , naderwałem mięsień prawy piersiowy większy i dwugłowy ramienia . Przeszedłem rehabilitację , wróciłem do sprawności. Niedawno zmieniłem pracę na fizyczną . Odczuwam w miejscu naderwania ubytek mięśnia oraz spory ból lecz występujący tylko przy określonych ruchach i mocnym napięciu tych mięśni . Czy po takim czasie (rok) badanie USG wykaże stopień naderwania mięśnia ? Czy można odtworzyć naderwane mięśnie? Uprzejmie proszę o podpowiedź Pozdrawiam Serdecznie

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli utworzyła się blizna łącznotkankową to sądzę że można prześledzić w którym miejscu jest uszkodzenie wy badaniu usg