Czy można operować przy wodonerczu?

Wczoraj miałam badane ust nerek. W prawej zaakceptowania znany mogące wynikać z budowy anatomiczne. Możliwe wodonercze. Czekam teraz na TK jamy brzusznej Dodam że wynik cholesterolu jest 280. Jaką jest możliwość operacji?

Zależy jakie objawy, dolegliwości, wyniki? Jaki stan Pacjenta ??
Konieczna pełna konsultacja lekarska

Kamica nerek ? Czy były ataki kamicy? Jaki stan ogólny ??inne schorzenia ??
Pozdrawiam