Czy można pić alkohol po udarze krwotocznym?

witam!jestem po udarze krwotocznym i mialam operacje na otwartej glowie,czy to prawda ze po spozyciu nawet malej ilosci alkoholu dostane padaczki?bez alkoholu mozna sie obyc ale niebawem ide na wese i chcialabym wiedziec jakie jest ryzyko? gdyby mialoby mi w jakikolwiek sposob to zaszkodzic to wolalabym wiedziec zeby nie pic wcale!!bardzo prosze o odpowiedz!!

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Nie, nie powinna Pani dostać padaczki. Nie napisała Pani kiedy była operowana, dlatego polecam kontakt z Pani lekarzem celem omówienia powyższej kwestii.
z poważaniem
lek. Michał Kurek