Czy można pić alkohol podczas stosowania Sedamu?

Mam 23 lata, z powodu zaburzeń lękowych biore doraźnie Sedam 3 mg. Kiedys rzeczywiście zdarzało mi się nadużywać, teraz biore go tylko kiedy potrzebuje ( miej więcej 3 razy w miesiącu ) . Czy jak wezmę tabletke Sedamu i jak minie od tego czasu 48 godzin to będę mógł się napić 1-2 piw ? Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Alkohol może nasilać działanie tego leku, więc zaleca się niespożywanie alkoholu podczas jego stosowania. Jeśli nie będzie Pan łączył leku i alkoholu razem i odczeka najlepiej 3 dni, nie powinno to w żaden sposób wpłynąć na Pana zdrowie.